Muhasebe ve Danışmanlık Hizmetleri

Tüm mali sorunlarınızda uzman ve geniş kadrosuyla yanınızdayız.

Mali Müşavir Harun Yıldız 1986 yılı İstanbul doğumludur. 2009 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. 2006 yılında üniversite ile beraber muhasebe mesleği ile ilgili olarak çalışmaya başladı. Çeşitli Mali Müşavirlik firmalarında çalıştı. 2016 yılında S.M. Mali Müşavirlik stajını tamamladı ve 3568 sayılı yasanın gerekli şartlarını yerine getirerek Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanını aldı. Muhasebe, Mali Müşavirlik, Muhasebe Denetimi, Muhasebe Sistemlerinin Kurulması ve yönetimi alanlarında mesleki hizmetleri kendi adına kurulu bulunan HY Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık bürosunda bilgi birikim ve tecrübelerini müşterilerine sunmaya başlamıştır.

Muhasebe, vergi, SGK, devlet teşvikleri, ihracat, yönetim ve finans, eğitim gibi büyük ve küçük çaplı işletmeleri ilgilendiren tüm konularda, alanlarında uzman çalışanları ile ilgili politikalar belirlenerek profesyonel hizmet vermektedir.

HY Mali müşavirlik, çeşitli sektörlerde uzman ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel muhasebe çözümleri üretmektedir.

Mali Müşavirlik mesleğinin yanında, İstanbul Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanlığı bilirkişi listesinde kayıtlı bilirkişisi olarak Ticaret Mahkemeleri ile diğer Hukuk Mahkemelerinde bilirkişilik hizmeti vermektedir.

Saygılarımla,
Harun YILDIZ
S.M. Mali Müşavir